Мудрик, Зінченко, Миколенко і Забарний синхронно вжарили суперників у Кубку англійської ліги

27.09.2023 23:43

Клуби чотирьох українських легіонерів синхронно вийшли у 1/8 фіналу Кубку англійської ліги

Сьогодні команди чотирьох українських легіонерів в Англії зіграли свої матчі 1/16 Кубку англійської ліги.

Челсі Михайла Мудрика зустрічався на власному полі з Брайтоном. Українець вийшов на поле, на 69-й хвилині, але результативними діями не відзначився.

Кубок англійської ліги. 1/16 фіналу

Челсі – Брайтон – 1:0 (0:0)

Гол: Джексон (51).

Евертон Віталія Миколенка теж на виїзді грав з Брайтоном. Поява українця відразу після перерви за рахунку 1:0 допомогла «ірискам» дотиснути свого суперника. Астон Вілла забила ще раз і вийшла в 1/8 фіналу., вигравши 2:1.

Астон Вілла – Евертон – 1:2 (0:1)

Голи: Камара (84) Гарнер (15), Калверт-Л'юїн (50)

У зустрічі Борнмута Іллі Забарного з Сток Сіті наш легіонер не зміг відзначитися, але вдалими діями в обороні допоміг перемозі свої команди.

Борнмут – Сток Сіті – 2:0 (0:0)

Голи: Соланке (51), Ротуелл (54).

Олександр Зінченко опинився на полі на 69-й хвилині, щоб допомогти Арсеналу розібратися з  Брентфордом. Це йому і вдалося. «Каноніри» не втратили свою перевагу у один м'яч і вийшли у чвертьфінал.

Брентфорд – Арсенал – 0:1 (0:1)

Гол: Нельсон (8).