Тренер Шахтаря пояснив, з якого приводу можна відкривати шампанське

27.09.2023 11:06
Категории: Новини

Головний тренер донецького Шахтаря Патрік ван Леувен прокоментував перемогу в 1/8 фіналу Кубку України над рівненським Вересом (3:0). Слова нідерландського фахівця приводить офіційний сайт клубу.

Фото shakhtar.com

— Здалося, що в першому таймі ваша команда грала досить повільно, не було створено багато моментів. Що в перерві сказали своїм підопічним, щоб вони підняли темп і заграли швидше?

— Саме це ми і сказали. Нам не сподобався темп у першому таймі. Вважаю, ми мали розпочати в більш високому темпі, щоб ускладнити Вересу ситуацію. У перерві ми внесли корективи і показали футболістам деякі моменти, які їм слід виправити. Вони грали у більш високому темпі, частіше виконували забігання у вільні зони, і завдяки цьому ми забили голи.

— Який стан у Мар’яна Шведа після відновлення та наскільки ви задоволені його діями?

— Я радий, що він грав. Ми мали намір, якщо буде така можливість, надати Мар’яну практику, бо йому треба знову звикати до гри після тривалої відсутності через травму. Це найголовніший момент. Тепер ми маємо продовжувати працювати з ним, щоб відновити його фізичну форму.

— Якщо порівнювати тайми, то в другому ви мали значно більше моментів, але не всі реалізували. Як це пояснюєте?

— Як я вже казав, темп гри в першому таймі був занадто низьким, та все ж таки, думаю, завдяки Дмитру Криськіву в нас було декілька нагод з ударами з меж штрафного майданчика. Проте знову ми були недостатньо швидкими, щоб здивувати Верес. А в другому таймі ми прискорилися, у нас був Артем Бондаренко, який заграв краще і не тільки віддав гольову передачу, а й сам забив красивий другий м’яч. Швидкі голи були полегшенням для команди. Для нас це була можливість провести заміни та дати хвилини Мар’яну Шведу й Олегу Очеретьку, який теж забив гарний гол і докладав зусилля, щоб зробити гру більш енергійною.

— Шахтар обійшовся без червоних карток. Ви працюєте над цим?

— Ми відкриємо шампанське з цього приводу. Не працюємо над цим, бо, гадаю, ви всі бачили моменти і знаєте, що йде велика дискусія щодо того, чи була там червона картка. Тому, вважаю, слова зайві. Гравці завжди демонструють дисципліну на полі, і я не бачив грубої поведінки футболістів Шахтаря, яка б заслуговувала на таке ставлення.

— Може, вилучення не було, тому що Шахтар був недостатньо зарядженим на боротьбу? Ви так не вважаєте?

— Це дивне питання. На мою думку, у випадку останньої червоної картки ми грали чесно, і в технічному плані це був гарний підкат, це була зовсім не червона картка. Ми завжди викладаємося на сто відсотків, граємо так, як нам треба, і хочемо це робити технічно — залежно від того, чого потребує гра, наприклад, у єдиноборствах із суперником. Тому вважаю, що в нас ніколи немає наміру діяти грубо. Ми хочемо грати швидко й агресивно в обороні, але це не обов’язково має призводити до червоних карток. Це не той випадок.

Динамо і Шахтар отримали рівні квоти в національній збірній України

Лента новостей

Українські інтернет казино