«Можу передати всі юридичні права тому, хто готовий врятувати клуб»: почесний президент Дніпра-1 зробив важливу заяву

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
2024
3 голоси
«Можу передати всі юридичні права тому, хто готовий врятувати клуб»: почесний президент Дніпра-1 зробив важливу заяву
Юрій Береза. Фото: СК Дніпро-1
Почесний президент Дніпра-1 Юрій Береза розповів про головну проблему, через яку клуб не може розпочати підготовку до нового сезону та близький до розформування.

Клуб Української Прем'єр-ліги має великі проблеми з інвестором. Про це заявив керівник клубу Юрій Береза.

«З березня 22 року я та мій син Максим Береза одягнули військову форму для захисту Батьківщини і впливати на процеси в клубі ми практично та юридично не могли. Можу сказати, що є велика проблема з інвестором. Це категоричне та критичне питання. Тому я готовий розглянути всі умови та пропозиції щодо нового інвестора», – сказав функціонер.

Береза готовий залишити свою посаду для порятунку клубу.

«Я готовий навіть залишити посаду почесного президента, вийти з футболу та передати всі юридичні права тому, хто готовий врятувати клуб. Місто Дніпро має право на великий футбол та Лігу чемпіонів. Якщо заради цього потрібно пожертвувати своєю посадою та часткою, то я та Максим (президент та співвласник клубу) готові», – цитує Березу Telegram-канал «Дніпрянин».

Через фінансові проблеми Дніпро-1 переніс початок літньої передсезонної підготовки з 1 на 8 липня. Раніше повідомлялося, що футбольний клуб може певний час залишитись на плаву. Засобом для цього може стати продаж захисника Едуард Сарапія та центрального хавбека Валентина Рубчинського.  

Нещодавно повідомлялось про серйозний інтерес до Рубчинського збоку одразу кількох  українських команд: Динамо, Полісся та Карпат.

  • Дніпро-1 за підсумками сезону 2023/24 посів четверте місце в турнірній таблиці УПЛ та має зіграти у кваліфікації Ліги конференцій.