«Мотивація виявити себе на Євро величезна»: журналіст - про можливу успішну гру нападника збірної України

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
146
1 голос
«Мотивація виявити себе на Євро величезна»: журналіст - про можливу успішну гру нападника збірної України
Віктор Вацко. Фото: Google
Український журналіст та коментатор проаналізував мотивацію нападника київського Динамо на Євро-2024. За футболістом слідкують скаути європейських клубів.

Внесення нападника Динамо Владислава Ваната до заявки збірної України на Євро-2024 була правильним рішенням Сергія Реброва. Про це заявив коментатор Віктор Вацко.

«Наскільки я знаю, Ребров обирав третього форварда для заявки на Євро між Сіканом та Ванатом. Данило теж заслуговував потрапити до заявки. Має 7 голів останніх 12-ти матчах чемпіонату. Але Ребров вирвав Ваната. Він стилістично відрізняється від наших форвардів. Це не таранний чи силовий гравець. Він найбільш динамічний та швидкісний серед усіх наших нападників», — сказав Вацко.

Журналіст відзначив мотивацію нападника Динамо.

«Завжди класно матиме у розпорядженні футболістів, які можуть зіграти на кількох позиціях. Проти Італії та Мальти. Владислав виходив на позиції вінгера. Я здивований, що Ребров не використав його там у товариських матчах. За Ванатом зараз стежать скаути європейських клубів. Суть у тому, що молодий нападник, який став найкращим бомбардиром у дуже закритому чемпіонаті, потрапив до своєї збірної – він апріорі цікавий скаутам. Мотивація Ваната виявити себе на Євро величезна», — журналіст зазначив в авторській програмі.

Календар матчів збірної України на Євро-2024

  • 17 червня. Румунія – Україна. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 16:00.
  • 21 червня. Словаччина – Україна. «Дюссельдорф-Арена». Дюссельдорф. 16:00.
  • 26 червня. Україна – Бельгія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19:00.