Мірча Луческу: «Я багатьох гравців не впізнав на полі»

28.09.2023 11:02
Категории: Новини

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу прокоментував поразку в поєдинку 1/8 фіналу Кубку України зі столичною Оболонню (0:1). Слова румунського фахівця приводить офіційний сайт клубу.

Фото fcdynamo.com

— Чому не потрапив до заявки Владислав Ванат?

— Тому що він травмований.

— Зважаючи на те, що ви замінили Володимира Бражка, чи вважаєте його винним у пропущеному м’ячі?

— Він грав дуже погано, робив багато помилок при передачах, не грав у захисті, як слід. Це проблема не у гравцях, а в їхньому менталітеті, адже вони знали, що кубковий матч — це особливий матч. Тут немає різниці між великими та маленькими клубами. Виграти можна лише, якщо маєш величезне бажання, віддаєш усі сили на полі та перебуваєш увесь час сконцентрованим. Ми дали можливість Оболоні створити моменти для взяття воріт та відзначитися, пропускали їхні контратаки. Лише протягом останніх 20-ти хвилин ми грали так, як мали грати протягом усього матчу. Я багатьох гравців не впізнав на полі — ось у чому проблема.

Цей матч не був таким уже й важким. Я пам’ятаю, як ми нещодавно грали з Оболонню в чемпіонаті. А цього разу було важко змусити наших гравців бути сконцентрованими, багато помилок зробив Беніто, принаймні три. Ми не очікували, що він робитиме стільки браку в передачах. Я зробив помилку, що не включив до заявки на матч 17-річного нападника Пономаренка, що не дав зіграти молодим гравцям — Малишу, Царенку, іншим.

Ще хотів би додати, що мені незрозуміла поведінка арбітра, який кожні дві-три хвилини робив великі паузи, які затягувалися, роздавав жовті картки. Для цього він зупиняв гру за 50-60 метрів від штрафного майданчика, і було незрозуміло, навіщо. Але я не перекладаю на нього відповідальність за нашу поразку — це моя вина.

Суддя, навпаки, мав допомогти командам прискорити гру в атаці, щоб вони могли проводити різні комбінації. Арбітр нам не дав зіграти в той футбол, в який ми б хотіли. Він свистів кожні дві-три хвилини. Багато наших молодих гравців не змогли зіграти на своєму рівні.

Тренер Шахтаря пояснив, з якого приводу можна відкривати шампанське

Лента новостей

Українські інтернет казино