Миколенку закинули за помилку його партнера: в Ліверпулі вирішили зробити українця крайнім

16.04.2024 19:14

Популярне видання Liverpool Echo негативно оцінило дії українського захисника Евертона Віталія Миколенка в матчі проти Челсі у 33-му турі англійської Прем’єр-ліги.

Команда захисника збірної України, який провів на полі Стемфорд Брідж увесь матч, поступилася господарям з рахунком 0:6.

Миколенко потрапив до неприємного квартету найгірших, на думку репортера LE Кріса Бізлі, виконавців у складі гостей разом з воротарем Джорданом Пікфордом та колегами по обороні Джеймсом Тарковскі й Джаррадом Брантвейтом. Віталій, як і двоє останніх отримав від газети жахливу трійку (Пікфорду заліпили взагалі двійку).

«Помилявся на початку першого тайму. Він хоч якось намагався виконувати тренерські завдання, коли зіткнувся на своєму фланзі з небезпечним Ноні Мадуеке. Можна закинути, що Миколенко не зміг зупинити опонента, до моменту, коли Тарковські привіз пенальті», — йдеться у коментарі до балу нашого хлопця.

За 90 з гаком хвилин Віталій зробив один перехват, двічі відібрав м’яч, здійснив дев’ять спроб боротьби за позицію, три з яких виграв, двічі був сильнішим у повітряних дуелях, 18 разів втратив м’яч та здійснив три фоли.