Миколенко та Зінченко забивають в англійській Прем’єр-лізі: українці влаштували справжнє шоу (відео)

Аватар Данило Радовський Данило Радовський
665
Зинченко Миколенко

В межах 12-го туру англійської Прем’єр-ліги одразу два футболісти збірної України відзначилися забитими м’ячами у складах своїх клубів.

Арсенал Олександра Зінченка приймав Бернлі. Наш футболіст вийшов у стартовому складі і забив свій м’яч на 74-й хвилині переможного для господарів матчу — 3:1. Примітно, що ефектний гол українця став для нього першим в клубному сезоні.

ВІДЕО

Евертон Віталія Миколенка у Лондоні бився з Крістал Пелас і наш гравець забив гол вже на першій хвилині поєдинку. Відзначимо, Міко відзначається влучним ударом другий матч поспіль!

ВІДЕО

Зрештою, поєдинок з Пелас Іриски виграли — 3:2 і з 14-ма очками перемістилися на 14-те місце в турнірній таблиці АПЛ.

Арсенал, набравши 27 пунктів, йде поки другим.