Микола Матвієнко розповів, як змінився Шахтар за 13 років

Аватар Володимир Сержан Володимир Сержан
587
0 голосів
Микола Матвієнко розповів, як змінився Шахтар за 13 років
матвієнко-шахтатр

Захисник донецького Шахтаря Микола Матвієнко прокоментував пролонгацію контракту із клубом до 31 грудня 2027 року. Його слова приводить офіційний сайт гірників.

— Миколо, ти підписав новий контракт із Шахтарем. Що це означає для тебе?

— Я в Шахтарі вже понад 13 років, і для мене це не просто клуб, а велика родина, в якій я виріс, став професійним футболістом, гравцем національної збірної України. Для мене ця команда і цей клуб дуже важливі, тому я хочу дати ще більше користі Шахтарю.

— Сьогодні ти є одним із найбільш досвідчених гравців у молодій команді Шахтаря. Чи відчуваєш додаткову відповідальність і бажання допомогти клубу в цей період?

— Відповідальність у такому клубі лежить на всіх, і вона завжди дуже висока. Бути частиною Шахтаря — це гордість і привілей, але й серйозний рівень зобов’язань перед уболівальниками. Продовжуватиму робити все, щоб виправдати довіру керівництва клубу та наших фанатів.

— Ти прийшов до Академії гірників у 2009 році. Як відтоді змінилася команда і що, на твій погляд, є запорукою успіху Шахтаря?

— Змінилося дуже багато всього — команда, клуб, наше життя загалом. Але те, що було завжди, — це менталітет переможців. Шахтар прагне вигравати в кожному матчі та в кожному турнірі — це і є запорука успіхів і досягнень клубу.

— Які в тебе особисті амбіції на ці найближчі п’ять років і чого хотів би досягти разом із Шахтарем?

— Амбіції незмінні — ставати щодня краще і допомагати команді перемагати!

Руслан Ротань: «Коли у нас є гравці з інтелектом Зінченка – це фантастика»