Відверте зізнання українця Михайла Мудрика після кубкового успіху за Челсі в Англії (відео)

20.12.2023 12:02

Український футболіст Челсі та герой чвертьфінального матчу Кубку англійської ліги з Ньюкаслом (1:1, п.п. 4:2) Михайло Мудрик прокоментував перебіг подій зустрічі для Sky Sports.

«Почеттіно до та після поєдинку говорив, що ми намагатимемося виграти цей турнір. План залишився без змін.

На мою скромну думку, команда рухається у правильному напрямку. Ми повинні довіряти процесу, тренеру та один одному. Іноді для створення чогось великого потрібен час», — заявив Мудрик.

Додамо, що футболіст збірної України вийшов на заміну на 78-й хвилині і вже у доданий арбітром час забив м'яч, що перевів протистояння у серію післяматчевих пенальті. Свій 11-метровий (четвертий в команді) Мудрик реалізував.

Загалом у 17-ти матчах сезону-2023/2024 за Челсі Мудрик спромігся забити три м'ячі та віддати дві результативні передачі.

Що далі

Свого суперника у півфіналі Челсі дізнається сьогодні піздно ввечері. Ним може стати Міддлсбро, Фулгем або хтось із пари Ліверпуль — Вест Гем.

Перші ігри 1/2 фіналу Кубку англійської ліги відбудуться 8 січня 2024 року, матчі-відповіді — 22 січня 2024 року.