Двічі герой! Михайло Мудрик став рятівником Челсі в Кубку англійської ліги

20.12.2023 00:11

Український вінгер Михайло Мудрик допоміг Челсі уникнути поразки в чвертьфіналі Кубку англійської ліги

Челсі Михайла Мудрика у поєдинку 1/4 фіналу Кубку англійської ліги приймав Ньюкасл. Українець почав матч на лаві запасних і з'явився на полі на 78-й хвилині, коли Челсі «горів» 0:1.

Мудрик спочатку запам'ятався непоганим прострілом у штрафний майданчик гостей, який однак не призвів до взяття воріт. Але на другій компенсованій хвилині наш співвітчизник підібрав м'яч у штрафному майданчику та відправив його низом під праву стійку – 1:1.

Справа дійшла до серії пенальті, де сильнішими були футболісти Челсі (4:2), причому Мудрик свою спробу реалізував. Таким чином, підопічні Маурісіо Почеттіно вийшли до півфіналу Кубка англійської ліги.

Кубок англійської ліги. 1/4 фіналу

Челсі – Ньюкасл – 1:1 (0:1), 4:2 по пенальті.

Голи: Мудрик (90+2) – Уїлсон (16).

Атака на українця Олександра Зінченка в Англії: незрозуміла провокація після матчу Арсеналу