Михайло Мудрик дав привід газеті з Лондона виписати українцю з Челсі незвичний рахунок

Аватар Олександр Кудря Олександр Кудря
258
Михаил Мудрик

Після чвертьфінального матчу Кубку англійської ліги проти Ньюкасла (1:1, п.п. 4:2) видання Football.London, нарешті, високо оцінило гру українського вінгера Челсі Михайла Мудрика.

Привід, більш, ніж серйозний: футболіст збірної України вийшов на заміну і своїм голом на останніх хвилинах матчу врятував господарів від поразки, перевівши з’ясування стосунків у серію післяматчевих пенальті. В ній наш хлопець теж був на висоті, реалізувавши, як виявилось, вирішальний 11-метровий (четвертий у своїй команді).

Вся ця історія змусила авторів FL, які місяцями критикували Михайла, виставити Мудрику блискучу сімку, що стала найвищим балом серед польових гравців Синіх (вісімку за свої подвиги у серії пенальті отримав голкіпер Джордже Петрович).

«Було не схоже, що він збирався вплинути на результат, але раптом використав помилку Кірана Тріпп’єра у штрафному майданчику гостей, аби забити», — дуже лаконічно описав автор вклад українця в загальну перемогу команди. Не густо. Але, здається, крига скресла.