Михайло Мудрик відзначився за Челсі у матчі проти команди Іллі Забарного

Аватар Андрій Кругляк Андрій Кругляк
1876
Михаил Мудрик

Український вінгер Михайло Мудрик відіграв півтора тайми за Челсі у поєдинку чемпіоната Англії

Челсі Михайла Мудрика у 35-му турі на виїзді зустрічався з Борнмутом Іллі Забарного. Український вінгер гостей потрапив до стартового складу, а захисник господарів провів усю зустріч на лаві запасних.

Мудрик своєрідно «відзначився» уже на 15-й хвилині, заробивши жовту картку за неспортивну поведінку. Він занадто картинно впав у штрафному майданчику суперника.

Втім, більшого в цьому матчі українцю досягти не вдалося і Мудрик був замінений на 64-й хвилині.

Сам матч завершився першою перемогою «синіх» під керівництвом Френка Лемпарда у нинішній каденції – 3:1. Після цього матчу у Челсі стало 42 очка і команда посідає 11-те місце у турнірній таблиці. Борнмут з 39 пунктами знаходиться на 14-й позиції.