«Ми не показали там усього свого потенціалу»: Ребров засмучений виступом збірної України на Євро-2024

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
124
6 голосів
«Ми не показали там усього свого потенціалу»: Ребров засмучений виступом збірної України на Євро-2024
Сергій Ребров. Фото: Google
Головний тренер національної збірної України дав коментар з приводу гри команди на турнірі у Німеччині. Спеціаліст зазначив, що у матчах з Словаччиною і Бельгією футболісти показали хороший рівень гри.

На офіційному сайті УАФ головний тренер національної збірної Сергій Ребров висловився щодо результатів його підопічних на Євро-2024:

«Що стосується результатів національної збірної на чемпіонаті Європи в Німеччині, то я вважаю, що ми не показали там усього свого потенціалу. Наша команда —одна з наймолодших на цьому турнірі, у неї є велика перспектива. Зрозуміло, усі очікували іншого результату вже зараз. І ми самі — тренери, гравці — теж засмучені.». 

Також фахівець відмітив, що йому важко дати пояснення результату гри проти збірної Румунії, однак він вважає, що надалі українська збірна демонструвала належний рівень гри:

«Вважаю, що після першого матчу в групі ми зробили правильні висновки. Але мені все ще важко пояснити, чому так сталося в грі в Румунією… Ми розібрали з гравцями той перший матч і вже в другому, зі Словаччиною, показали іншу мотивацію. Те саме стосується й поєдинку з Бельгією», – сказав Ребров.

  • Нагадаємо, що Україна зайняла четверте місце у групі E, поступившись місцем у плей-оф Бельгії, Румунії та Словаччині.