Металіст, Шахтар, Дніпро-1: усі жахи для Динамо в УПЛ (відео)

31.08.2022 16:02
Категории: Новини Теми

Скільки разів київське Динамо програвало з великим рахунком у рамках чемпіонату України?

Фото fcdynamo.com

У другому турі УПЛ біло-сині несподівано поступилися Дніпру-1 (0:3). У складі чорно-жовтих забивали Едуард Сарапій, Олександр Піхальонок і Валентин Рубчинський. Це лише п’ятий розгром киян за всю історію виступів у вищому дивізіоні. Нижче ми пригадаємо чотири попередні.

УПЛ-2013/14. Металіст — Динамо — 3:0

За всю свою історію жовто-сині обігравали Динамо сім разів, а з розгромним рахунком — лише одного разу. Свято вболівальникам Металіста подарували Клейтон Шав'єр, Хосе Соса та тоді ще харків'янин Марлос. Підопічні Мирона Маркевича випередили Динамо в таблиці, причому біло-сині в підсумку стали лише четвертими.

УПЛ-2015/16. Динамо — Шахтар — 0:3

У жовтні 2015-го динамівці вперше програли гірникам із великим рахунком у чемпіонаті. Наприкінці першого тайму гол забив Марлос, а у другій половині зустрічі дублем вистрілив Алекс Тейшейра. Кияни завершували матч у меншості після вилучення Дерліса Гонсалеса.

УПЛ-2015/16. Шахтар — Динамо — 3:0

У тому сезоні підопічні Сергія Реброва вдруге поспіль взяли титул. Гра другого кола проти Шахтаря вже нічого не значила, але Динамо примудрилося знову отримати три голи від головного конкурента. Тепер дубль оформив Едуадро, ще один м'яч провів Веллінгтон Нем. Наприкінці поєдинку червоні картки отримали Олександр Кучер, Тарас Степаненко та Андрій Ярмоленко. Так-так, саме тоді відбувся відомий конфлікт між збірниками.

УПЛ-2020/21. Динамо — Шахтар — 0:3

У дев'ятому турі біло-сині на НСК не встояли перед Шахтарем. У складі гірників відзначилися Жуніор Мораес, Маркос Антоніо й Алан Патрік. Крім того, весь другий тайм Динамо провело в меншості після вилучення Сергія Сидорчука. Проте знову, не дивлячись на провал, чемпіонство дісталося киянам.