Матч чемпіонату України між Динамо та Дніпром-1 завершився гучною сенсацією

28.08.2022 19:20

Київське Динамо сенсаційно поступилося Дніпру-1 у матчі чемпіонату України

Фото scdnipro1.com.ua

У центральному поєдинку 2-го туру чемпіонату України київське Динамо на Арені Львів приймало Дніпро-1.

Через участь в єврокубкових баталіях Динамо і Дніпро-1 тільки сьогодні проводили свої перші матчі в УПЛ. Враховуючи, що кияни і дніпряни зазнали дошкульних невдач на міжнародній арені, то їхній психологічний стан викликав занепокоєння і це могло негативно позначитися на   підготовці.

Загалом, Дніпро-1 є зручним суперником для Динамо, в активі якого за вся історію протистоянь було п'ять перемог за однієї поразки. Проте сьогодні наскочила коса на камінь…

Зі стартовим свистком суперники завзято боролися за ініціативу, але чималий технічний брак перешкоджав їм контролювати м'яч. На 32-й хвилині Гуцуляк підступно пробивав у дальній кут, але воротар киян Бущан встиг зреагувати. Невдовзі лише дещиці забракло Сироті, аби відзначитися. А ось у стопера гостей Сарапія із влучністю все було гаразд. Випередивши Бесєдіна він у падінні змусив  капітулювати Бущана.

На початку другого тайму дніпряни провели  багатоходівку, котру ударом в один дотик завершив Піхальонок. А в компенсований час Рубчинський, що вийшов на заміну, поставив остаточну крапку – 3:0.