Металіст програв аматорам та вилетів з Кубка України: з сенсації стартував другий попередній етап змагань

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
913
1 голос
Кубок України. Фото: Google
Матчем аматорського Миколаєва з харківським Металістом стартував другий попередній етап Кубка України сезону 2024/2025 років з футболу. Перемогу здобув аматорський клуб – 3:1.
  • У першому попередньому етапі розіграшу Кубка України Металіст у серії пенальті здолав дебютанта Другої ліги Вільхівці, а Миколаїв вдома несподівано здолав першоліговий Агробізнес (1:0).

У першому таймі кубкової гри завдяки голу Горенка Металіст вийшов вперед. Після перерви аматори заграли жвавіше і досягли успіху. Спочатку Славецький зрівняв рахунок. Далі гості залишилися у меншості і дуже швидко Дмуховський забив другий гол у ворота харківської команди. А наприкінці основного часу зустрічі у ворота Металіста влетів ще один м’яч, автором якого став Цюпка.

З дев'яти матчів цієї стадії шість відбудеться 12 серпня. А 13 серпня буде зіграно останні дві гри цієї стадії змагань.

Кубок України-2024/2025

Другий попередній етап

Миколаїв (Миколаїв, Львівська область) – Металіст (Харків) 3:1 (0:1)

Голи: Славецький, 57; Дмухновський, 71; Цюпка, 88 – Горенко, 29

• Після третього попереднього етапу (21 серпня) розпочнеться стадія 1/8 фіналу, де до змагань доєднаються вісім найкращих команд елітного дивізіону України.
  • Вже 1/8 фіналу Кубка України 2024/25 має відбутися восени 2024-го, а саме у жовтні. Наступні стадії пройдуть у 2025 році.
  • Фінал турніру заплановано на 14 травня. Місто проведення фінального матчу має визначити Виконком УАФ.