Матч УПЛ між Шахтарем і Кривбасом перенесено на інший день: поєдинок було перервано через повітряну тривогу

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
303
2 голоси
Кадр з матчу Кривбас – Шахтар. Фото: УПЛ ТБ
Матч п’ятого туру чемпіонату України між Кривбасом та Шахтарем, який був перерваний через повітряну тривогу, не буде дограно сьогодні. Гру перенесено на резервну дату календаря УПЛ.

Як повідомляє УПЛ-ТБ, сьогодні не буде дограно матч п’ятого туру УПЛ між Кривбасом та  Шахтарем, який був перерваний на 50-й хвилині через повітряну тривогу за рахунку 1:0 на користь донеччан. Єдиний гол в зустрічі забив Тарас Степаненко після передачі від Георгія Судакова.

Також відомо, що завтра гру також не може бути продовжено, оскільки з завтрашнього дня стартує міжнародна пауза ФІФА, тому команди дограють в одну з резервних дат у календарі УПЛ.

Прес-служба криворізького клубу зазначає, що всі придбані квитки на сьогоднішній матч будуть дійсні і наступного разу.

• В українській Прем’єр-Лізі підопічні Вернидуба мають сім очок і йдуть на восьмому місці у турнірній таблиці сезону 2024/2025 років.
  • Шахтар має шість очок і знаходиться на дев’ятому місці в таблиці поточної кампанії розіграшу чемпіонату України.