Мареска прокоментував деталі свого рішення щодо Мудрика: наставник Челсі визначився з тим, що чекає українця

1832
2 голоси
Михайло Мудрик. Фото: ФК Челсі
Головний тренер лондонського Челсі Енцо Мареска пояснив рішення випустити Михайла Мудрика на правому фланзі під час товариської гри з Манчестер Сіті.

4 серпня лондонський Челсі зустрівся з Манчестер Сіті (2:4) у рамках передсезонного американського турне. Вінгер збірної України Михайло Мудрик прийняв участь у матчі, вийшовши на поле з перших хвилин і відігравши перший тайм зустрічі.

У матчі українець діяв на незвичному для себе правому фланзі. Рішення поставити гравця на інший фланг в коментарі виданню Football London пояснив новий головний тренер лондонців Енцо Мареска:

«У певні моменти сезону всі вони [атакувальні футболісти] можуть грати на різних позиціях. Днями Міша (Михайло Мудрик – прим. «Збірна» зіграв справа, просто щоб подивитися. Таке може статися. Я знаю, що Міша краще грає зліва, ніж справа», – сказав Мареска.

Нагадаємо, що портал GiveMeSport представив рейтинг найбільш високооплачуваних вінгерів АПЛ, місце в якому знайшлось і Мудрику.

• Михайло Мудрик перейшов до Челсі у січні 2023 року;
  • Протягом сезону 2023/2024 українець зіграв 41 поєдинок, забив сім м'ячів і зробив дві результативні передачі.