Малиновський вийшов на заміну та організував гол: Дженоа вийшла в наступний раунд Кубка Італії

Аватар Олександр Щербатих Олександр Щербатих
361
1 голос
Руслан Малиновський. Фото: Google
Італійські команди уже розпочинають офіційний сезон. У п’ятницю, 9 серпня, матч 1/32 Кубка Італії зіграло Дженоа Руслана Малиновського. Суперником стала Реджана.

Півзахисник збірної України розпочав цей поєдинок на лаві запасних. Проте, у першому таймі представник елітного дивізіону нічого не міг зробити з міцною обороною суперника. Гідно трималась Реджана й на старті другої сорокап’ятихвилинки.

На 61 хвилині головний тренер господарів Альберто Джилардіно вирішив, що з цим треба щось робити і випустив Малиновського. Уже за кілька хвилин Руслан отримав м’яч метрах в 25 від воріт і замість того аби пробивати віддав на Мессіаса – 1:0. Більше голів у поєдинку не було, тож генуезці йдуть у наступний раунд.

Відео асисту доступне ТУТ

Кубок Італії. 1/32 фіналу

Дженоа – Реджана – 1:0

Гол: Мессіас, 65

• 17 серпня Дженоа вже стартує у Серії А домашнім матчем проти Інтера;
  • Малиновський з 2015 року провів за збірну України 64 матчі, у яких забив сім голів та віддав вісім результативних передач.