Українець отримав важку травму у п'ятому турі Серії А: джерело назвало деталі пошкодження

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
656
1 голос
Руслан Малиновський отримав травму. Фото: Getty Images
Півзахисник Дженоа Руслан Маліновський отримав травму в матчі п'ятого туру італійської Серії А з Венецією. став відомий стан українця та складність травми.

Сьогодні, 21 вересня, відбувся поєдинок в рамках п'ятого туру італійської Серії А Венеція - Дженоа. Український легіонер гостей Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі та був замінений на 50-й хвилині. Результативними діями не відзначився. На 48-й хвилині українець травмувався, вибиваючи мʼяч. Він не зміг самостійно залишити поле – його забрали на ношах.

Став відомий стан Малиновського після завершення гри. Півзахисникові вдалося уникнути перелому. Український футболіст зазнав вивиху у гомілкостопному суглобі. Про це інформує Lapadula news.

ВІДЕО ЖАХЛИВОЇ ТРАВМИ МАЛИНОВСЬКОГО

Дженоа без українця могла спершу пропустити з пенальті, але гравець суперника його не реалізував. Та все ж згодом Венеція зуміла забити два голи. Тож команда українця зазнала поразки – 0:2

• Руслан у складі збірної України загалом провів 66 матчів, забив сім голів. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх – в сумі провів лише 32 хвилини.
  • Transfermarkt оцінює українця у вісім мільйонів євро.