Лунін відчуває за спиною тінь: іспанську газету лихоманить щодо гри українського воротаря Реала

08.03.2024 08:02

Провідне іспанське видання Marca неоднозначно оцінило гру українського воротаря Реала Андрія Луніна у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти Лейпцига (1:1).

За перший тайм газета виставила нашому хлопцю блискучу дев’ятку, а ось підсумкова оцінка виявилася невтішною — посередня шістка.

«Прописавшись у воротах Вершкових, українець має продовжувати демонструвати блискучі результати, одночасно відчуваючи за спиною наближення тіні Тібо Куртуа, — йдеться в коментарі до балу українця. — У першому таймі — блискучий сейв Луніна після удару Шешко. Дарма, що в суперника потім був зафіксований офсайд… Ще одне спасіння після удару Сімонса. Швидка реакція!

Якщо він був найкращим до перерви, то після неї він був близький до провалу, коли Опенда не зміг скористатися хорошим шансом, адже Начо та Рюдігер підстрахували українця, а Лунін вчасно встиг виправити свій необачний вихід, накривши м’яч.

Здалося, що він втратив впевненість після того, як побував у роздягальні».