Ліга чемпіонів. Неприємний момент для Андрія Луніна в Реалі: Орбан зіпсував українцю настрій

06.03.2024 23:55

Сьогодні у матчах-відповідях 1/8 фіналу Ліги чемпіонів-2023/2024 свої путівки до чвертьфіналу де-юре оформили Манчестер Сіті та Реал нашого Андрія Луніна.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі-відповіді. 06.03.2024

МАНЧЕСТЕР СІТІ (АНГЛІЯ) — Копенгаген (Данія) — 3:1 (3:1)

Голи: Аканджі (5), Альварес (9), Голанд (45+3) — Ельюнуссі (29).

Перший матч — 3:1.

РЕАЛ (МАДРИД, ІСПАНІЯ) — Лейпциг (Німеччина) —1:1 (0:0)

Голи: Вінісіус Жуніор (65) — Орбан (68).

Український воротар мадридського Реала відіграв повний поєдинок і не зміг зберегти свої ворота у недоторканості, пропустивши після хитрого удару головою Орбана. Іронія долі для українця. Неприємність, але команда Андрія прямує далі. А Орбан… ну ви зрозуміли.

Перший матч — 1:0.

05.03.2024

БАВАРІЯ (МЮНХЕН, НІМЕЧЧИНА) — Лаціо (Рим, Італія) – 3:0 (2:0)

Голи: Кейн (39, 66), Мюллер (45+2)

Перший матч — 0:1.

Реал Сосьєдад (Сан-Себастьян, Іспанія) — ПСЖ (ПАРИЖ, ФРАНЦІЯ) — 1:2 (0:1)

Голи: Меріно (89) — Мбаппе (15, 56).

Перший матч — 0:2

Таким чином, путівки до чвертьфіналу вже завоювали Баварія, Парі Сен-Жермен, Манчестер Сіті та Реал. Ще чотири матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ пройдуть 12—13 березня.

12.03.2024

Арсенал (Лондон) — Порту (Португалія) 22:00. Перший матч — 0:1.

Барселона (Іспанія) — Наполі (Неаполь, Італія) 22:00. Перший матч — 1:1.

14.03.2024

Атлетико (Мадрид, Іспанія) — Інтер (Мілан, Італія) 22:00. Перший матч — 0:1.

Боруссія (Дортмунд, Німеччина) — ПСВ (Ейндховен, Нідерланди) 22:00. Перший матч — 1:1