ЛНЗ здобув вольову перемогу над Карпатами: черкаський клуб опинився на другому місці в таблиці УПЛ

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
279
1 голос
Кадр з матчу ЛНЗ – Карпати. Фото: УПЛ ТБ
В останньому матчі понеділка в українській Прем'єр-Лізі між собою зустрілись ЛНЗ та Карпати. Зустріч закінчилась вольовою перемогою черкаського колективу 2:1.

Сьогодні, 26 серпня, черкаський ЛНЗ зіграв матч четвертого туру УПЛ сезону 2024/2025 проти львівьских Карпат.

У першому таймі на 34-хвилині забитим м’ячем вдалось відзначитись півзахиснику Карпат Амбросію Чачуа.

Відео забитих голів у матчі можна подивитись за ПОСИЛАННЯМ.

Однак по перерві черкаському колективу вдалось переломити хід поєдинку на свою користь. Спочатку забитим голом відзначився Геннадій Пасіч, а вже через 16 хвилин після цього відзначився косоварський легіонер ЛНЗ Мухаррем Яшарі. Гра скінчилась мінімальною перемогою черкаського клубу.

Після чотирьох матчів ЛНЗ має дев'ять набраних балів та знаходиться на другій сходинці в УПЛ.

Карпати мають чотири очки та перебувають на десятому місці в таблиці.

Українська Прем’єр-ліга-2024/2025

Четвертий тур, 26 серпня

ЛНЗ – Карпати – 2:1 (0:1)

Голи: Г. Пасіч, 61; Яшарі, 77  – Чачуа, 34.

ЛНЗ (стартовий склад): Кучеренко, Дайко, Муравський, Саліху, Путря, Нонікашвілі, Тілль, Яшарі, Молло, Пасіч, Авагімян

Карпати (стартовий склад): Кемкін, Мірошніченко, Адамюк, Бабогло, Полегенько, Альварес, Чачуа, Очеретько, Підлепенець, Толедо, Ігор Невес.