Лівий Берег вдома здолав Чорноморець: кияни вперше відзначились голом в УПЛ

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
99
3 голоси
Кадр з матчу Лівий Берег — Чорноморець. Фото: Чорноморець
Сьогодні, 27 серпня Лівий Берег у домашньому матчі переміг одеський Чорноморець у рамках четвертого туру української Прем’єр-ліги сезону 2024/2025 років.

У понеділок, 26 серпня, відбувся поєдинок між Лівим Берегом та Чорноморцем у рамках четвертого туру УПЛ сезону 2024/2025. Початок гри було заплановано на 15:30, проте через перенос гри у зв'язку з повітряною тривогою, зустріч почалась о 17:00.

На 29-ій хвилині гол у складі Лівого Берега провів Андрій Якимів, цей результативний удар став першим для київського колективу в УПЛ.

Відео забитого голу можна подивитись за ПОСИЛАННЯМ

На 42-ій хвилині новачок Чорноморця Іван Петряк міг зрівняти рахунок поєдинку, однак його гол було відмінено після перегляду ВАР через офсайд у гравця.

Протягом другого тайму жодна з команд не відзначилась забитими м'ячами, в підсумку гра завершилась мінімальною перемогою київської команди.

Українська Прем’єр-ліга-2024/2025

Четвертий тур, 26 серпня

Лівий Берег – Чорноморець – 1:0 (1:0)

Гол: Якимів, 29.

Лівий берег (стартовий склад): Механів, Соколов, Якимів, Самар, Сіднней,  Банада, Дедух, Синиця, Співаков, І. Когут, Сухоручко.

Чорноморець (стартовий склад): Рудько,  Кайо, Удод, Бутко, Кисіль,  Габелок, Шпорн, Петряк,  Попов, Хобленко, Янаков.