Ліга Європи. Тренер Дніпра-1 Олександр Кучер виокремив дві причини поразки від АЕКу

19.08.2022 13:01

Головний тренер Дніпра-1 на пресс-конференції після першого матчу плей-офф раунду Ліги Європи протии кіпрського АЕКу (1:2) пояснив невдачу в єврокубковому дебюті команди та вказав на плюси в діях своїх підопічних.

Фото СК Дніпро-1

«Ми ретельно готувалися, для нас це була перша офіційна гра, а крім того це була перша єврокубкова гра і для мене, і для багатьох хлопців, — цитує Кучера офіційний сайт Дніпра-1. — Ми казали, що у нас будуть помилки, і вони можуть бути для нас фатальні, адже це вже інший рівень, ніж ті команди, проти яких ми грали на зборах під час підготовки. Так воно і вийшло.

Не вистачило концентрації, можливо досвіду єврокубкового і через це у першому таймі було важкувато. Але у перерві поговорили, випустили вперед Артема Громова, і вже стало у нас набагато краще виходити в атаці.

У нас були хороші моменти, могли забивати і не один, і не два голи. Могли і виграти, і програти — але це футбол. Було видно у хлопців бажання, що вони прагнули перемагати і здобувати позитивний результат. Ось це мені сподобалося у другому таймі».

Додамо, що матч-відповідь відбудеться на Кіпрі 25 серпня.