Дніпро-1 з поразки розпочав свою єврокубкову кампанію

18.08.2022 22:54
Фото scdnipro1.com.ua

На жаль, свій дебютний в історії єврокубковий матч Дніпро-1 змушений був проводити поза рідними стінами. Домашньою ареною для команди Олександра Кучера став муніципальний стадіон словацького міста Кошице.

Перший тайм поєдинку плей-офф раунду Ліги Європи проти кіпрського АЕКу дніпрянам не вдався, оскільки вони пропустили два м'ячі. При цьому в атаці в української команди мало що виходило.

Перед другим таймом, здавалося, що доля матчу вирішена, проте Дніпро-1 з перших хвилин додав у швидкості, і моменти біля воріт АЕК стали виникати із завидною регулярністю. Найнебезпечнішим моментом був удар Громова в перекладину на 54-й хвилині. Проте від дніпрян чекали більшого, і вони таки забили, але дуже пізно. Олександру Сватку вдався точний постріл лише на 90-й хвилині. 1:2. Втім, можна точно сказати, що путівка в груповий раунд Ліги Європи вирішиться за тиждень на Кіпрі…

Ліга Європи. Плей-офф раунд. 1 матч.

Дніпро-1 (Україна) — АЕК (Кіпр) — 1:2

Голи: Сваток (90) — Альтман (16), Сваток (30, автогол).

Дніпро-1: Да Силва, Танчик, Адамюк, Сваток, Бусанелло, Сарапій, Когут (Громов, 46), Піхальонок, Пуріта (Назаренко, 61), Бланко, Довбик.

АЕК: Тумбас, Росалес, Мілічевіч, Гонсалес, Енглезу (Касас, 58), Ойєр, Луіш Густаву (Мамас, 86), Альтман, Фараж (Бруно Гама, 66), Дьюрчо (Трічковськи, 86), Лопеш (Ромо, 59).

Попереджені: Сарапій (63) — Луіш Густаву (62), Касас (90+3). На 90+5-й хвилині вилучений Сарапій.

Нагадаємо, що поєдинок-відповідь відбудеться на Кіпрі, 25 серпня.