Ліга конференцій. Тренер Дніпра-1 назвав причину, яка вплинула на результат матчу з АЗ

09.09.2022 14:01
Категории: Новини

На пресс-конференції після матчу стартового туру группового раунду Ліги конференцій Дніпро-1 — АЗ (0:1) тренерський штаб дніпрян представляв Валерій Городов.

«Я вже казав, що наші суперники — це дуже кваліфікована команда. Індивідуальна майстерність їх на високому рівні, — цитує спеціаліста офіційний сайт Дніпра-1. — До голу біля наших воріт практично не було моментів, але у тому епізоді недопрацювали в обороні захисники.

Після голу вже було тяжко. Ми намагалися зробити що небудь в атаці, але не склалося. Ми виграли багато верхових двобоїв, проте у нас не було підбирань. Це вплинуло на результат.

Довбик? Артем дуже старався. Йому треба було багато м’ячів зберегти для команди, проте мало що виходило. Усі гравці старалися. Для нас це тільки перша гра у груповому раунді Ліги конференцій. Нам треба буде зробити аналіз матчу і рухатися далі».

Нагадаємо, що у другому турі 15 вересня Дніпро-1 на виїзді зіграє проти кіпрського Аполлону, який у першому матчі вдома розійшовся миром з ліхтенштейнським Вадуцом.

Лента новостей

Українські інтернет казино