08.09.2022 23:51

Дніпро-1 розпочав виступ у Лізі конференцій з поразки від нідерландського АЗ

Фото scdnipro1.com.ua

Сьогодні у Кошице Дніпро-1 в поєдинку 1-го туру групового раунду Ліги конференцій приймав нідерландський АЗ Алкмаар.

Суперник українців зіткнувся з кадровими проблемами, адже через травми участь у матчі не змогли взяти лідери команди – півзахисник Йеспер Карлссон і форвард Вангеліс Павлідіс. Олександр Кучер же міг покластися на всіх своїх виконавців.

Матч розпочався під дуже сильною зливою, що, звісно, наклало певні корективи на гру обох команд. В цілому, небезпечний момент до перерви виник лише, але який! На 17-й хвилині Довбик виконав передачу з правого флангу штрафного на Гуцуляка, а захисник гостей намагався її перервати і поцілив у стійку власних воріт.

У другому таймі дощ трохи вщух і, нарешті суперники нанесли перший удар у площину воріт. На 54-й хвилині Гуцуляк після навісу з лівого флангу пробив головою, але просто до рук голкіпера. А за сім хвилин ледь не забили нідерландці. М'яч після удару Одгора влучив у поперечину.

Втім, на 63-й хвилині їм таки вдалася результативна атака, яку завершив Дані де Віт – 1:0. За 10-ть хвилин гості могли подвоїти рахунок, але Мейєс пробив головою з вигідної позиції повз воріт.

На жаль, відгратися дніпряни не змогли і поступилися з рахунком 0:1.

Ліги конференцій. Груповий етап. Група E. 1 тур.

Дніпро-1 (Україна) – АЗ Алкмаар (Нідерланди) – 0:1 (0:0)

Голи: Де Віт (63).

Дніпро-1: Валеф, Бузанелло, Сарапій, Сваток (Танчик, 76), Адамюк, Рубчинський (Когут, 77), Бабенко (Громов, 84), Піхальонок (Балулі, 69), Амаш (Назаренко, 69), Довбик, Гуцуляк.

АЗ Алкмар: Верхюлст, Керкез (М. де Віт, 62), Деккер, Беукема, Хацидіакос (Сугавара, 62), Рейндерс, Д. де Віт, Класі, ван Бредероде, Одгор (Лахдо, 62), Ев’єн.

Попередження: Базур (90+2).

Качараба, Рудько й новоспечений ірландець. Українські легіонери в Лізі конференцій