Ліга конференцій. Червоне прокляття зіпсувало плани української команди

06.09.2023 14:02

У матчі-відповіді зі словацьким Спартаком два футболісти Дніпра-1 заробили червоні картки

Руслан Бабенко. Фото scdnipro1.com.ua

Дніпро-1 не зумів подолати раунд плей-оф кваліфікації Ліги конференцій, тож завершив єврокубковий сезон. У матчі-відповіді зі Спартаком із Трнави спортклубівці поступилися в додатковий час — 1:2.

Дебютний овертайм дніпрян на євроарені виявився для них провальним. За 30 хвилин вони заробили дві червоні картки, а також пропустили фатальний гол.

«Відзначилися» Руслан Бабенко й Олег Горін. Обидва вперше побачили перед собою «червоне світло» як у єврокубках, так і в складі Дніпра-1.

Ще більше шокує той факт, що в гостьовому поєдинку зі Спартаком, який завершився нічиєю 1:1, чорно-жовті також заробили два вилучення. Тоді арбітр вигнав із поля Едуарда Сарапія та Ігоря Когута.