Ліга чемпіонів: Динамо довелося пригадати досвід із минулого століття

31.07.2022 14:02
Категории: Новини Теми

Київське Динамо втретє у власній історії взяло участь у єврокубковій дуелі, яка перейшла в додатковий час

Фото fcdynamo.com

Підопічні Мірчі Луческу пробилися до третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Після нульової нічиєї в Лодзі Динамо у додатковий час дотиснуло Фенербахче у Стамбулі (2:1). Вирішальний гол на 114-й хвилині оформив Олександр Караваєв.

Це лише третій випадок в історії, коли Динамо в єврокубках довелося грати додатковий час. Уперше таке сталося в КЄЧ-1975/76, коли після домашніх 2:0 біло-сині з таким же рахунком поступилися на виїзді Сент-Етьєну. В овертаймі французи забили переможний гол.

Пізніше в ЛЧ-1998/99 Динамо обмінялося гостьовими перемогами із празькою Спартою. Дуель перетекла в додатковий час, а потім і в серію пенальті, де сильнішими виявилися біло-сині.

У третьому раунді кваліфікації ЛЧ-2022/23 кияни зустрінуться з австрійським Штурмом. Домашній матч наша команда проведе 3 серпня в Лодзі, виїзний — 9 серпня у Граці.