Динамо і Фенербахче відклали остаточне з'ясування стосунків на другий матч

20.07.2022 22:56

Київське Динамо розпочало кваліфікацію Ліги чемпіонів нульовою нічиєю з Фенербахче

Сьогодні в Лодзі відбувся перший поєдинок 2-го відбірного раунду Ліги чемпіонів між київським Динамо та стамбульським Фенербахче.

Наставник «біло-синіх» Мірча Луческу в стартовому складі випустив дев'ятьох українців і двох легіонерів – Томаша Кендзьору та Беньяміна Вербича.

Перший тайм пройшов у досить швидкому темпі і майже без небезпечних моментів. Дещо гострішими виглядали атаки турецької команди, а найкращий шанс відкрити рахунок на 14-й хвиині мав Валенсія. Однак після його удару головою киян врятував Георгій Бущан.

У другому таймі номінальні господарі додали і у них відразу з'явилися можливості для взяття воріт. Спочатку Попов головою пробив трохи вище воріт, потім з хорошої позиції промахнувся Сидорчук, а на 71-й хвилині Бесєдін чудово виконав обвідний удар, але м'яч пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

Фенербахче відповів потужним ударом Бруми, однак Бущан кулаками перевів м'яч на кутовий. В підсумку – 0:0.

Ліга чемпіонів. 2-ий відбірний раунд. 1 матч.

Динамо (Україна) – Фенербахче (Туреччина) – 0:0

Динамо: Бущан, Дубінчак, Попов (Сирота, 83), Забарний, Кендзьора, Вербич (Ванат, 83), Шапаренко, Сидорчук, Циганков (Караваєв, 88), Буяльський (Гармаш, 77), Бесєдін.

Фенербахче: Байиндир, Кадиоглу, Салаї, Азіз (Тіссеран, 46), Осайя-Самюель, Кахведжи (Брума, 63), Юксек, Вілліан Арао, Кінг (Лінкольн, 63), Валенсія (Дурсун, 72), Россі (Гюлер, 72).

Попередження: Сидорчук (58), Бесєдін (73), Гармаш (90) – Кінг (31), Дурсун (87), Юксек (90).

Нагадаємо, матч-відповідь 2-го відбірного раунду Ліги чемпіонів між Фенербахче та Динамо відбудеться 27 липня у Стамбулі.