Легендарний українець Олег Блохін засудив злочини окупантів

02.03.2022 14:02
Категории: Новини

Легендарний український футболіст і тренер Олег Блохін різко засудив російське вторгнення в нашу країну

Легендарний український футболіст і тренер, володар Золотого м’яча-1975 Олег Блохін дав оцінку агресії Росії та Білорусі проти України.

«Я, Олег Блохін, закликаю всіх, від кого це залежить, насамперед військове командування Росії та Білорусі, негайно припинити обстріл міст України та відкликати свої війська. Ви воюєте не лише з воїнами України, а й із мирним населенням. Це — неприпустимо! Це — злочин!

В Україні розбомблені міста та села. Я — корінний киянин, моє рідне місто не бачило такої агресії із часів Другої світової війни. Київ, Харків, Чернігів, Херсон, Миколаїв, інші міста та села зруйновані.

Футбол, якому я відданий і віддав усе своє життя, продовжує зазнавати втрат ще з початку окупації Криму, Донецької та Луганської областей. Збірні команди повністю припинили підготовку. Зупинено всі спортивні заходи. Спортсмени замість занять спортом змушені захищати батьківщину.

Світові футбольні та спортивні федерації засудили ваші дії, усунувши збірні РФ та РБ від участі в міжнародних турнірах.

Ви закриваєте спадщину світу. Ви закриваєте світ для росіян та білорусів. Отямтеся! Відведіть війська! Припиніть цю війну!

Молюся за нашу Україну!» — написав Олег Блохін на своїй сторінці в Instagram.

Единым фронтом: украинские легионеры организовали мощную поддержку нашей армии

Лента новостей