ЛАСК розгромив Спортуніон: Таловєров допоміг команді вийти до 1/8 фіналу Кубка Австрії

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
23
Максим Таловєров. Фото: ФК ЛАСК
В 1/16 фіналу Кубка Австрії ЛАСК, у складі якого виступає захисник збірної України Максим Таловєров, на виїзді з рахунком 4:0 переміг Спортуніон Мауер.

У першому таймі матчу Жуль оформив дубль. Після перерви він же збільшив перевагу ЛАСКа. Тауі встановив остаточний рахунок зустрічі, забивши четвертий гол у ворота Спортуніон Мауера.

Український легіонер ЛАСКу Максим Таловєров відіграв увесь матч. Зазначимо, що у складі команди Спортуніон Мауер 69 хвилині зіграв українець Артем Громов.

ЛАСК в наступному турі чемпіонату Австрії 28 вересня на виїзді зіграє зі СК Рапід (початок – о 18:00).

Кубок Австрії

1/16 фіналу, 24 вересня

Спортуніон Мауер – ЛАСК – 0:4 (0:2)

Голи: Жуль, 19, 36, 55; Тауї, 90+5

• Таловєров у складі збірної України загалом провів чотири матчі. На Євро-2024 він взяв участь в одній грі національної команди.
  • Transfermarkt оцінює Таловєрова у 2,5 мільйони євро.
  • Артем Громов у 2014 році у складі збірної України зіграв два поєдинки: проти Молдови (1:0) та Словаччини (0:1).