ЛАСК програв Зальцбургу: відео голу за участі українця та деталі матчу наступного суперника Динамо

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
404
1 голос
Максим Таловєров. Фото: lask.at
У третьому турі чемпіонату Австрії ЛАСК, у складі якого виступає захисник збірної України Максим Таловєров, приймав Зальцбург, який є наступним суперником Динамо у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Перша половина гри була без забитих голів. А на 64-й хвилині малійський вінгер Мусса Кунфоло-Єо вивів вперед Зальцбург. До взяття воріт привели невдалі дії українця Максима Таловєрова (відео голу). Матч завершився з рахунком 1:0 на користь Зальцбурга.

Український легіонер ЛАСКУ Максим Таловєров гру розпочинав на лаві запасних та вийшов на заміну у перерві поєдинку.

Наступний свій матч ЛАСК проведе у межах кваліфікації Ліги Європи: 22 серпня прийме румунський Стяуа (початок – о 20:00). А в наступному турі чемпіонату Австрії команда Таловєрова 25 серпня на виїзді зіграє з Аустрією (початок – о 18:00).

Чемпіонат Австрії

3 тур, 17 серпня

ЛАСК – Зальцбург 0:1 (0:0)

Гол: Кунфоло-Єо, 64

• Таловєров у складі збірної України загалом провів чотири матчі. На Євро-2024 він взяв участь у всіх трьох іграх національної команди.
  • Transfermarkt оцінює українця у 2,5 мільйони євро.
  • У третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів 21 та 27 серпня київське Динамо зустрінеться із Зальцбургом.