Кривбас знову мінімально програв Вікторії у Лізі Європи: з ким тепер у єврокубках зіграють підопічні Вернидуба

Аватар Кирило Паршаков Кирило Паршаков
588
2 голоси
Кадр з матчу Вікторія Пльзень – Кривбас. Фото: ФК Кривбас
Сьогодні, 15 серпня, відбувся другий матч Кривбасу з Вікторією Пльзень у третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи. За результатами протистояння чеська команда вийшла в наступний раунд.

Після мінімальної поразки від чеської команди з рахунком 1:2 у першій грі протистояння, підопічним Юрія Вернидуба була потрібна лише перемога для проходу в наступний раунд.

Перший тайм гри пройшов переважно без гострих моментів. Найкращий шанс на те, аби відзначитись мав на 40-ій хвилині Артур Микитишин, який непогано пробив по центру воріт з межі штрафного майданчика, але воротар Маріан Тврдонь впевнено впорався із цим ударом.

На 52-ій хвилині рахунок відкрив чеський колектив. Даніель Вашулін вистрибнув з близької відстані, пробив головою в лівий кут воріт. Український клуб в свою чергу до кінця гри так і не зумів відзначитись голом. В підсумку, друга гра протистояння теж виявилась переможною для Вікторії.

Відео забитого голу можна подивитись за ПОСИЛАННЯМ

Ліга Європи, третій кваліфікаційний раунд

Вікторія Пльзень (Чехія) – Кривбас (Україна) –– 1:0 (0:0)

Голи: Вашулін, 52.

Кривбас (стартовий склад): Кліщук, Понєдєльнік, Романчук, Стецьков, Дібанго, Вакулко, Луньов, Бізімана, Кузик, Микитишин, Прінс.

Вікторія Пльзень (стартовий склад): Твердонь, Две, Гранач, Ємелка, Калвах, Копіц, Черв, Шулц, Гавел, Слончик, Вашулін.

Тепер Кривбас зіграє в плей-оф кваліфікації Ліги конференцій з іспанським Бетісом, а Вікторія у наступному раунді зіграє проти шотландського Хартс.