Кривбас попри нічию з Зорею став зимовим чемпіоном України

09.12.2023 17:01

Криворізький Кривбас зіграв унічию із Зорю і пішов на зимову перерву у статусі лідера чемпіонату України

Фото УПЛ

Кривбас у поєдинку 17-го туру чемпіонату України приймав луганську Зорю. Вже на 11-й хвилині підопічні Юрія Вернидуба вийшли уперед – Кожушко вдало зіграв на добиванні.

На 40-й хвилині Кривбас подвоїв свою перевагу, після того як Понєдєльнік з близької відстані пробив під поперечину. Однак вже за дві хвилини красивий м'яч забив Герреро. Потужним ударом у дев'ятку він скоротив відставання Зорі – 1:2.

Більше того, на 78-й хвилині Батагов після подачі кутового вразив ворота господарів і відновив рівновагу.

Отже, 2:2 і Кривбас, набравши 34 очки, пішов на зимову перерву лідером турнірної таблиці. Команда випередила Дніпро-1 за додатковими показниками.