Шахтар завершив першу частину УПЛ перемогою на класі (відео)

08.12.2023 19:04

У поєдинку 17-го туру чемпіонату України донецький Шахтар обіграв рівненський Верес

Один із лідерів приймав у Львові підопічних Сергія Лавриненка, які взяли чотири очки в останніх двох турах. Гірники досить швидко вийшли вперед — на 14-й хвилині після прострілу-удару Криськіва й рикошету від Жуліо Сезара м'яч опинився у воротах.

На початку другого тайму гірники заробили сумнівний пенальті, але Зубков не зумів переграти Паста. Сікан добив м’яч у порожні ворота, але зарано забіг до штрафного, тож гол не зарахували. Проте на 69-й хвилині Зубков виправився й таки зумів подвоїти перевагу Шахтаря, прекрасно пробивши здалеку.

У підсумку гірники перемогли з рахунком 2:0. Наразі підопічні Маріно Пушича йдуть четвертими, але при цьому мають дві гри в запасі.