Колос завершив турецькі збори прибалтійською перестрілкою

16.02.2024 09:31

Ковалівський Колос завершив свою програму контрольних матчів у Туреччині поєдинком з Ригою

Фото koloskovalivka.com

Підопічні Ярослава Вишняка вчора провели свій пʼятий і останній товариський поєдинок на зимовому зборі в Туреччині. Українці зіграли внічию з Ригою.

Колос пропустив на 5-й хвилині гри, проте в середині першої половини заробив пенальті, який впевнено реалізував Павло Оріховський – 1:1.

По перерві наші суперники забили зі штрафного, і знову вийшли вперед. Врятувалися ковалівці на 86-й хвилині. Роман Гончаренко після подачі з кутового здорово зіграв на другому поверсі – 2:2.

Товариський матч

Колос (Україна) – Рига (Латвія) – 2:2 (1:1)

Голи: Оріховський (21, з пенальті), Гончаренко (86) – Іберіко (5), Йоїч (49, з пенальті).

Ліга конференцій. Бельгійський клуб видав чудовий камбек проти безперечного фаворита