Колос переміг у першому спарингу: суперником був клуб Першої ліги

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1370
1 голос
Матч Колос - Лівий берег. Фото: ФК Колос
Сьогодні, 23 червня, ковалівський Колос провів перший товариський матч проти Лівого Берега в рамках передсезонного збору перед стартом у сезоні 2024/25.

Зустріч закінчилася перемогою команди Олександра Поздєєва з рахунком 3:2. Рахунок на 35-й хвилині відкрили представники Першої ліги, коли Куліш пройшов по лівому флангу і після зміщення в центр точно пробив у нижній кут. Доволі швидко після цього Денис Безбородько зробив простріл з правого флангу і мʼяч у ворота переправив Даниїл Алефіренко.

В другому таймі Микола Когут знову вивів Лівий Берег вперед, але ковалівці зусиллями Олега Криворучка зрівняли рахунок, після чого Артем Гусол приніс Колосу перемогу.

Товариський матч

23 червня

Колос – Лівий Берег – 3:2 (1:1)

Голи: Алефіренко (42'), Криворучко (52'), Гусол (80') – Кулиш (35'), Когут (50')