Клуб УПЛ розпродує своїх гравців: знімуться з чемпіонату України

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1422
2 голоси
Клуб УПЛ розпродує своїх гравців: знімуться з чемпіонату України
СК Дніпро-1. Фото: Google
СК Дніпро-1 через фінансову скруту був готовий об'єднатися з одним з першолігових клубів, але в останній момент цей варіант порятунку відпав. Тож, швидше за все, клуб припинить своє існування.

Об'єднання мало бути зі Звягелем, який входить до сфери інтересів Полісся, президент якого Геннадій Буткевич є уродженцем Дніпра й хотів допомогти землякам.

Тому наразі все йде до того, що найближчими днями дніпряни завершать справу з продажем своїх провідних гравців й піднімуть білий прапор: Едуарда Сарапія хоче бачити в себе Полісся, а Дениса Мірошніченка та Володимира Адамюка – Карпати. Про це інформує Sport.ua.

До речі, виконавчий директор Дніпра-1 Андрій Русол отримав завдання від клубних босів продавати гравців за якомога більшою ціною, а керівництво ФК Карпати, де невдовзі збирається працевлаштуватися Русол на посаду генерального директора, навпаки, вимагає від нього, аби за дніпрян не переплачувати. Наприклад, в Карпатах вважають, що Адамюк коштує менше ніж 100 тисяч євро.

З інтересом слідкують за розвитком подій в Дніпрі-1 й в угорській Академії Пушкаша, з яким дніпрянам невдовзі зустрічатися в Лізі конференцій. Бо якщо дніпряни достроково зійдуть з дистанції, то угорці пройдуть далі, навіть не виходячи на поле.

Але, схоже, ці проблеми вже не турбують тих гравців, які ще залишаються на контракті з Дніпром-1 або в яких угода закінчилася 30 червня. Їх непокоїть одне питання: хто і коли ліквідує заборгованості по зарплаті за останні п'ять місяців. Про преміальні за перемоги та інші бонуси вже ніхто навіть не згадує.

Раніше відомий футбольний юрист Ілля Скоропашкін в інтерв'ю сайту «Український футбол» прояснив ситуацію щодо місця Дніпра-1 в УПЛ, якщо команда зникне до старту чемпіонату.