Клуб Першої ліги переграв Минай: визначився останній учасник УПЛ

Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
1062
1 голос
Матч Лівий берег - Минай. Фото: ФК Лівий берег
30 липня у Рівному на стадіон «Авангард» відбувся фінальний поєдинок міні-турніру за право грати в Українській Прем'єр-Лізі в сезоні 2024-2025 років, в якому зустрічалися Лівий Берег та Минай.

У першому таймі матчу Лівий берег забив два голи, авторами яких стали Сухоручко та Синиця. Після перерви Когут збільшив перевагу підопічних Первака до трьох забитих голів. Поєдинок завершився з рахунком 3:0. Лівий берег вперше вийшов до УПЛ.

ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ ЛІВИЙ БЕРЕГ - МИНАЙ

Міні-турнір за місце в УПЛ-2024/25.

Фінал, 30 липня

Лівий берег  Минай 3:0 (2:0)

Голи: Сухоручко, 20; Синиця, 29; Когут, 65

• СК Дніпро-1 цього літа знявся зі змагань і в УПЛ залишилося вакантне місце на наступний сезон.
  • Участь у міні-турнірі брали Минай, Металіст 1925 (Харків), Лівий берег (Київ) та Епіцентр (Кам’янець-Подільськ).
  • У першому півфіналі Лівий берег вибив Металіст 1925 з турніру, перемігши у серії пенальті (5:4).
  • Другого фіналіста турніру теж визначила серія пенальті - Минай пройшов Епіцентр (5:3).
  • Минай чотири роки поспіль виступав в еліті українського футболу і знову мріє про те, щоб зберегти там своє місце.
  • Молода команда Лівий берег, яка лише у вересні відзначить семиріччя з дня створення, ще жодного разу так близько не стояла біля порогу Прем'єр-Ліги.
  • Лівий берег має дебютувати в УПЛ 4 серпня. Суперником буде черкаський ЛНЗ. Початок – о 13:00.