Київське Динамо зуміло заробити лише одне очко у Львові

14.04.2023 17:00

У поєдинку 21-го туру чемпіонату України київське Динамо на виїзді не зуміло обіграти львівський Рух

Фото fcrukh.com

Біло-сині підійшли до гри, перебуваючи на четвертій сходинці таблиці, тож не мали права втрачати очки. Мірча Луческу виставив на гру з Рухом практично той же стартовий склад, що тиждень тому обіграв Минай (2:0). Єдина метаморфоза — повернення після дискваліфікації Буяльського, якого підміняв Царенко.

Динамівці відкрили рахунок на 16-й хвилині — Беніто отримав простір на правому фланзі та зробив простріл, який замкнув Ванат. Для Владислава це восьмий гол у поточному чемпіонаті, причому він забив у третьому матчі поспіль.

Утім, на 40-й хвилині Рух відігрався. Удар Климчука накрив Попов, м’яч відлетів до Довгого, який другим дотиком зумів заштовхнути його у ворота.

У другому таймі команди практично не створювали моментів, запам’ятавшись в основному неточними ударами. Хоча Рух усе ж мав гольовий шанс, однак Климчук не зумів переграти Нещерета. Відповідно, не спрацювали й заміни Луческу. Тож Динамо знову втрачає очки — 1:1.