Київське Динамо здобуло найбільшу перемогу в поточному сезоні

31.03.2024 19:46

Київське Динамо на виїзді не залишило шансів полтавській Ворсклі в поєдинку 22-го туру УПЛ

Фото fcdynamo.com

Після паузи на матчі збірних перед біло-синіми стояло завдання не відпустити конкурентів у боротьбі за чемпіонство. Виїзд у Полтаву легкої прогулянки динамівцям не обіцяв, але сталося не так, як гадалося.

На 30-й хвилині кияни повели в рахунку — Сирота закинув м’яч уперед, а Ванат здорово розібрався із захисниками й кіпером. Затим хорошу нагоду упустив Кане, після чого матч було перервано через низку повітряних тривог.

Після повернення на поле Динамо встигло подвоїти перевагу — відзначився Бражко. На початку другого тайму Ворскла пропустила знову — Шапаренко реалізував пенальті. Пізніше полтавці могли скоротити відставання, але гостей виручила стійка. Згодом Шапаренко оформив дубль, також відзначив голом своє повернення на поле Ярмоленко.

Наприкінці матчу Ворскла відіграла один м’яч — Ковталюк замкнув простріл Корнієнка. У підсумку Динамо виграло з рахунком 5:1, здобувши свою найбільшу перемогу в поточному сезоні.

УПЛ. 22-й тур

Ворскла — Динамо — 1:5 (0:2)

Голи: Ковталюк (83) — Ванат (30), Бражко (45+3), Шапаренко (47, пенальті, 77), Ярмоленко (78).

Ворскла: Ісенко, Сіссоко, Корнієнко, Кане, Нестеренко (Глущенко, 68), Бацула, Феліпе (Ковталюк, 70), Павлюк, Степанюк, Крупський, Толі (Челядін, 48).

Динамо: Бущан, Попов, Бражко (Біловар, 85), Волошин (Діалло, 80), Шапаренко, Ванат (Пономаренко, 80), Андрієвський, Кабаєв (Ярмоленко, 66), Тимчик (Караваєв, 80), Сирота, Дубінчак.

Попереджені: Челядін (65) — Тимчик (39), Сирота (75).