Київське Динамо закрило осінню частину УПЛ перемогою в дербі

11.12.2023 17:10

В останньому поєдинку УПЛ у 2023 році Динамо в київському дербі обіграло Оболонь

Фото fcdynamo.com

Матч Динамо — Оболонь був крайнім у 2023 році в чемпіонаті України. Біло-сині здобули три перемоги поспіль і були не проти продовжити серію. Хоча саме пивовари в поточному сезоні були одним із найскладніших суперників для динамівців.

Уже на 13-й хвилині Оболонь залишилася в меншості після фолу останньої надії від Вовкуна. Господарі володіли тотальною перевагою, проте дуже довго не могли підібрати ключів до воріт Кичака. Лише на 66-й хвилині Беніто зумів відкрити рахунок у матчі.

Пізніше пивовари взагалі зосталися вдев’ятьох, адже друге попередження отримав Мороз. А затим Лук’янчук ще й привіз пенальті, який реалізував Ванат. У підсумку Динамо здобуває три очки — 2:0. Біло-сині завершили рік на п’ятій сходинці в чемпіонаті, маючи три гри в запасі.