Чемпіонат України. У битві за шість очок феєрив Плакса

11.12.2023 16:18

У поєдинку 17-го туру УПЛ Олександрія розгромила харківський Металіст 1925

Фото metalist1925.com

Суперникам-сусідам по турнірній таблиці конче потрібні були три очки, аби покинути зону стикових матчів за збереження прописки в еліті. Проте в першому таймі учасники протистояння майже не загрожували воротам. Запам’ятався хіба що епізод на 29-й хвилині, коли після помилки Курила Джевані пробивав із меж штрафного майданчика, але Сидоренко врятував харків’ян від неприємностей.

Після перерви боротьба продовжувалась на зустрічних курсах. На 64-й хвилині гості вийшли вперед після масованої атаки, яку потужним ударом завершив Скорко. Цей гол вибив із колії слобожанців, і активний Плакса, скориставшись вилученням Жичикова, довів справу до розгрому — 3:0.