Київське Динамо внесло хаос у боротьбу за перемогу в чемпіонаті України

12.03.2023 15:06

У центральному поєдинку 17-го туру чемпіонату України київське Динамо в Ужгороді здолало Дніпро-1

Фото fcdynamo.com

Дніпряни напередодні гри випереджали киян на шість очок, маючи поєдинок у запасі. У попередньому турі обидві команди втратили очки — Дніпро-1 зіграв унічию з Олександрією (2:2), а Динамо сенсаційно поступилося Інгульцю (0:2).

Олександр Кучер здивував вибором воротаря, адже Рибак дебютував в УПЛ. Свій перший поєдинок за чорно-жовтих проводив і Каплієнко. Крім того, сьогодні через дискваліфікацію не міг зіграти Сарапій, а по ходу першого тайму травму отримав Гуцуляк.

Мірча Луческу також експериментував. Знову вийшов у захисті Дячук, а на правій бровці з’явився Беніто.

Перший тайм проходив на рівних, в основному з напів-моментами біля обох воріт. Утім, на 41-й хвилині Хайнер подарував м’яч Буяльському, який хитнув Бабенка й відкрив рахунок у матчі.

У другому таймі Дніпро-1 практично не створив моментів і міг пропустити вдруге. Можна пригадати й суперечливий епізод під кінець зустрічі, коли Бланко брутально сфолив на Буяльському, однак арбітр обмежився жовтою карткою. Уже в компенсований час Нещерет виручив біло-синіх після удару Адамюка головою, а затим Рамірес не реалізував вихід сам-на-сам із Рибаком.

Одразу ж після фінального свистка Буяльський вибіг на поле та почав бурно святкувати, за що був «нагороджений» червоною карткою. Динамо перемагає з рахунком 1:0, тим самим покращивши свою турнірну ситуацію. А дніпряни, очевидно, втратять лідерство за підсумками туру.