Розібране Динамо сенсаційно поступилося аутсайдеру в Києві

04.03.2023 16:13

Київське Динамо в поєдинку 16-го туру УПЛ на власному полі сенсаційно поступилося петровському Інгульцю

Фото fcdynamo.com

У першому офіційному матчі в році Мірча Луческу мав знайти заміну лідерам, які взимку покинули команду. Так, місце Забарного в центрі оборони посів Дячук, а на позиції Циганкова в атаці з’явився Назар Волошин. Обидва дебютували за першу команду. Протистояв біло-синім Інгулець, який проводив свій перший поєдинок під керівництвом Сергія Ковальця.

Петровцям вдалося вийти вперед на 12-й хвилині якраз після помилки Дячука. Сітало виграв боротьбу й віддав на Козака, який розстріляв Нещерета. Після цього динамівці стали гостріше атакували, зокрема, своїми моментами не скористалися Ванат і Кабаєв. Однак під кінець першого тайму господарі пропустили вдруге — блискучу контратаку завершив Одарюк.

Луческу в перерві зробив три заміни й динамівці кинулися відіграватися. На 60-й хвилині у стійку поцілив Гармаш, проте особливої переваги господарів не відчувалося, а петровці продовжували створювати небезпечні моменти біля воріт Нещерета та цілком могли забити втретє.

У підсумку Динамо так і програло — 0:2. При цьому Інгулець перервав серію киян із дев’яти матчів без поразок у чемпіонаті.

УПЛ. 16-й тур

Динамо — Інгулець — 0:2 (0:2)

Голи: Козак (12, Сітало), Одарюк (43, Клименко).

Динамо: Нещерет, Караваєв, Попов, Дячук, Дубінчак (Вівчаренко, 46), Сидорчук, Шепелєв (Беніто, 86), Н. Волошин (Царенко, 46), Буяльський, Кабаєв (Гармаш, 46), Ванат (Лонвейк, 70).

Інгулець: Паламарчук, Нагієв (Мельничук, 51), Кучеренко, Ковальов, Ченбай, Смоляков, Одарюк (Козиренко, 75), Клименко, Кухарук, Козак, Сітало (Марусич, 87).

Попереджені: Лонвейк (90+1) — Смоляков (73).

УПЛ. У центральному матчі туру лідер втратив очки: сюжет гідний голлівудського блокбастеру