Київське Динамо у більшості примудрилося сенсаційно програти в чемпіонаті України

06.10.2023 16:59

Київське Динамо вдруге програло в нинішньому чемпіонаті України

Фото

10 тур чемпіонату України відкривав поєдинок між у Житомирі між Поліссям та київським Динамо.

Кияни чудово розпочали зустріч, забивши уже на 4-й хвилині. Відзначився Віталій Буяльський. Однак за 10-ть хвилин господарі відігралися, зусиллями Бориса Крушинського.

Після перерви Буяльський оформив дубль, реалізувавши пенальті, а коли арбітр ще й вилучив з поля півзахисника Полісся Євгена Морозка, здавалося, що справу зроблено.

Однак господарі з цим не погодилися і протягом двох хвилин Будковський та Козак вивели свою команду уперед. Після цього житомирці сіли у глуху оборону і зуміли відбитися. До того ж на третій компенсованій хвилині червону картку отримав і Олександр Караваєв.

2:3 – друга поразка Динамо у чемпіонаті, причому з таким самим рахунком, як і від Чорноморця.

Чемпіонат України. Прем'єр-ліга. 10 тур

Полісся – Динамо – 3:2 (1:1)

Полісся: Бойко, Смоляков, Шабанов, Чоботенко, Морозко, Танковський (Огіря, 84), Крушинський (Гітченко, 71), Кушніренко, Козак, Аріелсон (Будківський, 61), Макуанаю

Динамо: Бущан, Тимчик (Беніто, 68), Дячук, Сирота, Дубінчак, Бражко, Андрієвський, Буяльський, Н. Волошин (Кабаєв, 68), Караваєв, Ванат.

Голи: Крушинський (15), Будковський (64), Козак (70) – Буяльський (4, 50, з пенальті)

Попередження: Аріелсон (16), Морозко (49), Танковський (53) – Н. Волошин (45), Тимчик (60)

На 57-й хвилині вилучений Морозко (Полісся) – друге попередження.

На 90+3 хвилині вилучений Караваєв (Динамо) – пряма червона картка.

У наступному турі Динамо прийматиме Дніпро-1, а Полісся у гостях зіграє з Ворсклою.

Тарас Кабанов: «Антверпен зробив щедрий подарунок Шахтарю»