Київське Динамо перемогло в яскравому матчі та скоротило відставання від лідерів

07.12.2023 17:22

У перенесеному матчі третього туру УПЛ київське Динамо обіграло харківський Металіст 1925

Фото fcdynamo.com

Біло-сині тривалий час відпочивали, оскільки їхній попередній поєдинок із Минаєм було зірвано. Сьогодні ж Динамо приймало вдома Металіст 1925, який програв три матчі поспіль.

Господарі швидко взялися за справу — на 11-й хвилині Волошин скористався класним пасом Буяльського й відкрив рахунок. Згодом Назар оформив дубль, зігравши на добиванні після удару Шапаренка.

Далі Металіст 1925 відіграв один м’яч — Дмитренко завершив чудову передачу Габелка. Утім, невдовзі Ванат засмутив гостей, головою замкнувши подачу Буяльського з кутового. Незадовго до перерви харків’яни залишилися в меншості, адже друге попередження заробив Бичек.

На 71-й хвилині гості зуміли забити — Борячук віддав із глибини на Ременюка, а той обіграв Нещерета й відправив м’яч у порожні ворота. Але наприкінці матчу крапку поставив Дячук — 4:2 на користь біло-синіх.

УПЛ. 3-й тур

Динамо — Металіст 1925 — 4:2 (3:1)

Голи: Волошин (11, Буяльський, 22), Ванат (34, Буяльський), Дячук (90, Супряга) — Дмитренко (30, Габелок), Ременюк (71, Борячук).

Динамо: Нещерет, Бражко, Шапаренко (Андрієвський, 61), Ванат (Супряга, 82), Кабаєв (Караваєв, 61), Тимчик, Дячук, Буяльський (Царенко, 61), Сирота, Дубінчак, Волошин (Беніто, 90+1).

Металіст 1925: Сидоренко, Капінус, Є. Ткачук, Червак, Фарина, Габелок (А. Ткачук, 60), Моура (Ременюк, 60), Бичек, Мартинюк, Дмитренко (Чирук, 76), Сидоров (Борячук, 67).

Попереджені: Бичек (28), Фарина (84).

Вилучений: Бичек (41, М).