Київське Динамо оформило третю перемогу без Луческу

08.05.2023 15:38

У виїзному поєдинку 25-го туру УПЛ київське Динамо здолало криворізький Кривбас

Фото fcdynamo.com

Біло-сині продовжують свою відчайдушну боротьбу за потрапляння до топ-трійки УПЛ. Цього разу динамівці вирушили в гості до Кривбасу. Олександр Шовковський зробив дві перестановки у стартовому складі — замість дискваліфікованого Дячука вийшов Попов, а зліва в обороні грав Дубінчак, а не Вівчаренко.

Старт поєдинку довелося перенести через повітряну тривогу. Початок гри залишився за господарями, кілька разів киян виручив Нещерет, однак поступово ініціативою заволоділо Динамо. Тим не менше, незадовго до перерви чудову гольову нагоду у складі Кривбасу не використав Луньов — поперечина.

На 48-й хвилині Попов ударом головою після подачі Андрієвського із правого кута штрафного вивів гостей уперед. Надалі ближчими до голу були кияни, але в підсумку рахунок не змінився — 1:0. Динамо здобуває третю перемогу у трьох матчах під керівництвом Шовковського, який поки що успішно підміняє Мірчу Луческу.